Destek

Tongo Vizesi

togo bayrak

TOGO ViZESi

Önemli Uyarılar

TOGO  iÇiN ViZE BAŞVURULARI  FRANSA BÜYÜKELÇiLiĞi YADA BAŞKONSOLOSLUĞUNA  YAPILMAKTADIR!! (Bkz:Fransa)

togo vize evrak secenek  BORDO ( Normal)  YEŞiL (Hususi)  GRi (Hizmet) ve SiYAH (Diplomatik) pasaportlardan vize  istenmektedir.!  (Bkz.Vize Rejim Tablosu)

togo vize evrak secenek Togo vizesi için istenen tüm evraklar Fransa Başkonsolosluğunun istemiş olduğu  evraklarla aynı  olup Konsolosluk sadece 2 günlük vize vermektedir -yolcu  isterse ülkeye girişini takip eden 2 gün içinde Emniyet Müdürlüğüne gidip vizesini 30 güne kadar uzatabilir. ---- 7 günden fazla kalmayanlar ise vizelerini Havalimanından alabilirler.

togo vize evrak secenek Fransa / Schengen sahasına giren tüm yabancı uyruklular geçerli seyahat sağlık sigortası yaptırmak  zorundadırlar. (Bkz.Seyahat Sigortası) 

togo vize evrak secenek Değerli yolcularımız başvurularınızın Konsoloslukların randevu sistemi ile çalışması  ve bayram - yılbaşı- sömestr - fuar - paskalya - dil okulu vb gibi yoğun başvuruların  olduğu günlere rastlaması durumunda konsolosluklarında çok yoğun olabileceğini  dikkate alarak  seyahat planınızı en az 30 gün önceden yapmanızı  ve müracaatınızın  sonuçlanması durumunda almış olduğunuz vizenin üzerinde yazılı  olan  bilgilerin doğruluğunu  mutlaka kontrol etmenizi önemle hatırlatırız.

 

Togo Vizesi, Togo Vize Evrakları, Togo Vize Formu, Togo Konsolosluğu