Destek

tayvan bayrak

TAYVAN ViZESi

Önemli Uyarılar

tayvan vize evrak secenek  BORDO (Normal)  YEŞiL (Hususi)  GRi (Hizmet) ve SiYAH (Diplomatik) tüm  pasaportlardan vize istenmektedir. (Bkz.Vize Rejim Tablosu)

tayvan vize evrak secenek Konsolosluk  Pasaportunuzun 2. sayfasındaki hamilinin imzası bölümünün pasaport  sahibi tarafından  imzalı olmasını-- temdit süresinin  seyahatin bitiş tarihinden itibaren  en az  6  AY   ve Pasaportta kayıtlı seyehat edecek  kişi  kadar  boş vize  sayfasının      bulunmasını istemektedir. Eğer var ise eski pasaportlarınızı da göstermenizin  sizin  için referans olacağını da unutmayınız. 

tayvan vize evrak secenek Vize başvuru formları Çince veTürkçe  olarak hazırlanmış olup eksiksiz olarak okunaklı,  büyük harflerle doldurulmalı ve pasaport sahibi tarafından  imzalanmalıdır.

tayvan vize evrak secenek Tayvan Büyükelçiliği tüm vize başvurularını Pazartesi - Salı - Çarşamba ve  Perşembe ve Cuma günleri 09.00 - 10.00 saatleri arasında kabul etmekte ve  başvurular 1-2  iş gününde sonuçlanmaktadır. Expres vize uygulamasu yoktur.

 

tayvan vize evrak secenek Değerli yolcularımız başvurularınızın Konsoloslukların randevu sistemi ile çalışması      ve bayram - yılbaşı- sömestr - fuar - paskalya - dil okulu vb gibi yoğun başvuruların olduğu günlere rastlaması durumunda konsolosluklarında çok yoğun olabileceğini  dikkate alarak  seyahat planınızı en az 30 gün önceden yapmanızı  ve müracaatınızın   sonuçlanması durumunda almış olduğunuz vizenin üzerinde yazılı  olan  bilgilerin   doğruluğunu  mutlaka kontrol etmenizi önemle hatırlatırız.