Destek

Rusya Vizesi

bayrak

RUSYA ViZESi

Önemli Uyarılar

vize evrak BORDO (Normal)  YEŞiL (Hususi)  GRi (Hizmet) ve SiYAH (Diplomatik) tüm T.C  pasaportlarına vize uygulanmamaktadır. (Bkz.Vize Rejim Tablosu)

vize evrak  Süresi olamayan--yırtılmış ve yıpranmış olan pasaportlarınızı değiştiriniz aksi  halde  pasaport  polisi tarafından ülkeye girişiniz  engellenebilir!! 

vize evrak Rusya' ya seyahat edecek olan yolcular bu ülkeye ziyaretlerinde her girişte kesintisiz ve bir defada en fazla 30 gün kalabilirler.Toplam olarak ise 6 Ay (180 gün) süre içinde  ise en fazla 3 Ay (90 gün) kalınabilecektir.-Rusya'ya 30 günü aşan Eğitim ve iş amaçlı (Ticari) seyehatlere uygun vizelerin  sağlanmasını öngören eski giriş düzeni uygulanacak ve vizeler UFMS  RF ( Rusya Federasyonu Göçmen servisi Genel Müdürlüğü) tarafından çıkarılmış  geçerli davetiyelerin Orjinalleri esasında verilmektedir.

vize evrak Sınır kapılarında pasaport polisi tarafından istenebileceği ihtimaline karşı  gidiş-dönüş uçak bileti--Otel rezervasyonu--var ise davetiye  ve mali durumunuz ile ilgili belgeleri (Kredi kartı--Döviz vs) mutlaka yanınızda bulundurmanızı önemle  hatırlatırız.