Destek

Nijerya Vizesi

nijerya bayrak

NiJERYA ViZESi

Önemli Uyarılar

vize evrak BORDO ( Normal)  YEŞiL (Hususi) GRi (Hizmet) ve SiYAH (Diplomatik)  tüm T.C  pasaportlarına vize uygulanmaktadır.(Bkz:Vize Rejimi Tablosu)

vize evrak Büyükelçilik Acentaları  aracı olarak kabul etmemekte ve tüm  vize başvuruları  şahsen yapılmaktadır.

vize evrak Konsolosluk  Pasaportunuzun 2. sayfasındaki hamilinin imzası bölümünün pasaport sahibi tarafından  imzalı olmasını--  temdit süresinin seyahatin bitiş  tarihinden  itibaren en az 6  AY  ve Pasaportta seyahat edecek kişi sayısı kadar  boş vize sayfasının bulunmasını  istemektedir.  Eğer var ise eski pasaportlarınızı da göstermenizin  sizin için referans olacağını da unutmayınız. 

vize evrak Vize başvuru formları Türkçe ve ingilizce  olarak hazırlanmış olup eksiksiz  olarak  okunaklı ve  büyük harflerle  doldurulmalı ; mutlaka pasaport sahibi tarafından  imzalanmalıdır. 

vize evrak   Nijerya Büyükelçiliği  tüm vize müracaatlarını pazartesi—Salı—Çarşamba- Perşembe ve Cuma günleri 10.00—12.00 saatleri kabul etmekte ve başvurular 2-3 iş gününde sonuçlanmaktadır.Expres vize uygulaması yoktur.

vize evrak Değerli yolcularımız başvurularınızın Konsoloslukların randevu sistemi ile çalışması      ve bayram - yılbaşı- sömestr - fuar - paskalya - dil okulu vb gibi yoğun başvuruların olduğu günlere rastlaması durumunda konsolosluklarında çok yoğun olabileceğini dikkate alarak  seyahat planınızı en az 30 gün önceden yapmanızı  ve müracaatınızın sonuçlanması durumunda almış olduğunuz vizenin üzerindeki yazılı  olan bilgilerin  doğruluğunu mutlaka kontrol etmenizi önemle hatırlatırız.

 

Nijerya Vizesi, Nijerya Vize Evrakları, Nijerya Vize Formu, Nijerya Konsolosluğu