Destek

Moğalistan Vizesi

mogolistan bayrak

MOĞOLiSTAN ViZESi

Önemli Uyarılar

vize evrak BORDO (Normal) Pasaportlardan vize istenmektedir.  (Bkz:Vize Rejimi Tablosu)

vize evrak YEŞiL (Hususi) GRi (Hizmet) ve SiYAH  (Diplomatik)  pasaportlara vize uygulanmamaktadır. (Bkz:Vize Rejimi Tablosu)

vize evrak Konsolosluk  Pasaportunuzun 2. sayfasındaki hamilinin imzası bölümünün pasaport  sahibi tarafından  imzalı olmasını--  temdit süresinin seyahatin bitiş  tarihinden  itibaren en az 6  AY  ve Pasaportta seyahat edecek kişi sayısı kadar  boş vize sayfasının bulunmasını  istemektedir.  Eğer var ise eski pasaportlarınızı da  göstermenizin  sizin için referans olacağını da unutmayınız. 

vize evrak Vize başvuru formları ingilizce  olarak hazırlanmış olup eksiksiz  olarak  okunaklı ve  büyük harflerle  doldurulmalı ; mutlaka pasaport sahibi tarafından imzalanmalıdır.

vize evrak Moğolistan  Büyükelçiliği  tüm vize müracaatlarını pazartesi—Salı—Çarşamba-  Perşembe ve Cuma günleri 10.00—12.00 saatleri kabul etmekte ve başvurular 3- 4  iş gününde sonuçlanmaktadır.Expres vize uygulaması yoktur.

vize evrak Değerli yolcularımız başvurularınızın Konsoloslukların randevu sistemi ile çalışması      ve bayram - yılbaşı- sömestr - fuar - paskalya - dil okulu vb gibi yoğun başvuruların  olduğu günlere rastlaması durumunda konsolosluklarında çok yoğun olabileceğini  dikkate alarak  seyahat planınızı en az 30 gün önceden yapmanızı  ve müracaatınızın  sonuçlanması durumunda almış olduğunuz vizenin üzerindeki yazılı  olan bilgilerin  doğruluğunu mutlaka kontrol etmenizi önemle hatırlatırız.

 

Moğolistan Vizesi, Moğolistan Vize Evrakları, Moğoloston Vize Formu, Moğolistan Konsolosluğum