Destek

Meksika Vizesi

meksika bayrak

MEKSiKA ViZESi

Önemli Uyarılar

PASAPORTLARINDA  AMERiKA (ABD) ViZESi  OLAN T.C VATANDAŞLARI  MEKSiKA  ViZESi  ALMADAN  BU ÜLKEYE  SEYAHAT  EDEBiLiRLER. AMERiKA  ViZESi  OLMAYAN  T.C VATANDAŞLARI  iSE  MEKSiKA  ViZESi ALARAK SEYAHAT ETMEK  ZORUNDADIRLAR.!!

vize evrak  BORDO (Normal) YEŞiL(Hususi) ve GRi (Hizmet) pasaportlardan vize istenmektedir!

vize evrak SiYAH (Diplomatik) pasaportlara vize uygulanmamaktadır. (Bkz: Vize Rejimi Tablosu)

vize evrak Vize başvuru formları Türkçe ve ingilizce olarak hazırlanmış olup eksiksiz olarak-okunaklı ve büyük harflerle doldurulmalı;mutlaka pasaport sahibi tarafından imzalanmalıdır.

vize evrak Lütfen Pasaportunuzun 2. sayfasındaki hamilinin imzası bölümünün imzalı ve pasaport  temdit süresinin seyahatin bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay olmasına dikkat ediniz.Eğer  var ise U.S.A  ve Schengen vizeli eski pasaportlarınızı da göstermenizin  başvurunun  erken sonuçlanması için bir referans olacağını unutmayınız!

vize evrak istanbul Meksika Fahri Konsolosluğu tüm vize başvurularını  hafta içi hergün  10.00—12.00  saatleri arasında telefonla randevu alınarak kabul etmekte ve başvurular yaklaşık 45  günde sonuçlandığından başvurunuzu  enaz 60 gün önceden yapmanız gerektiğini  önemle hatırlatırız!

 

Meksika Vizesi, Meksika Vize Evrakları, Meksika Vize Formu, Meksika Konsolosluğu