Destek

Lüksemburg Vizesi

luksemburg bayragi

LÜKSEMBURG ViZESi

Önemli Uyarılar

vize evrak LÜXEMBURG  iÇiN ViZE BAŞVURULARI BELÇiKA BÜYÜKELÇiLiĞi YADA BAŞKONSOLOSLUĞUNA YAPILABiLiR YADA BU ÜLKEYE HERHANGi BiR SCHENGEN  ViZESi  iLE  SEYAHAT  EDiLEBiLMEKTEDiR!!

vize evrak  BORDO (Normal) pasaportlardan vize istenmektedir.! 

vize evrak YEŞiL (Hususi)  GRi (Hizmet) ve SiYAH (Diplomatik)  pasaportlarına  vize  uygulanmamaktadır. (Bkz.Vize Rejim Tablosu

vize evrak Tüm schengen ülkelerinin  Ortak kararı  gereği  Pasaport  süresi ilk alındığı  tarihten itibaren 10 yıldan fazla olan pasaportların başvurularını kesinlikle kabul  etmediğinden  schengen ülkelerine seyahat edecek olan yolcularımızın pasaportlarını  mutlaka değiştirmeleri gerekmektedir.

vize evrak Lüxemburg  vizesi için istenen tüm evraklar Belçika Başkonsolosluğunun istemiş  olduğu evraklarla aynı  olup tüm  vize başvuruları 3- 4 işgününde  sonuçlanmaktadır.

vize evrak  Lüxemburg / Schengen sahasına giren tüm yabancı uyruklular geçerli seyahat sağlık sigortası yaptırmak  zorundadırlar. (Bkz.Seyahat Sigortası

vize evrak Değerli yolcularımız başvurularınızın Konsoloslukların randevu sistemi ile çalışması  ve bayram - yılbaşı- sömestr - fuar - paskalya - dil okulu vb gibi yoğun başvuruların  olduğu günlere rastlaması durumunda konsolosluklarında çok yoğun olabileceğini  dikkate alarak  seyahat planınızı en az 30 gün önceden yapmanızı  ve müracaatınızın  sonuçlanması durumunda almış olduğunuz vizenin üzerinde yazılı  olan  bilgilerin   doğruluğunu  mutlaka kontrol etmenizi önemle hatırlatırız.

 

Lüksemburg Vizesi, Lüksemburg Vize Evrakları, Lüksemburg Vize Formu, Lüksemburg Konsolosluğu