Destek

Kanada Vizesi

bayrak

KANADA ViZESi

Önemli Uyarılar

vize evrak  BORDO (Normal) YEŞiL (Hususi) GRi (Hizmet) ve SiYAH (Diplomatik)  tüm T.C pasaportlarından vize istenmektedir!!! (Bkz:Vize Rejimi Tablosu)

vize evrak Lütfen Pasaportunuzun 2. sayfasındaki hamilinin imzası bölümünün imzalı ve pasaport temdit süresinin en az 6 ay olmasına dikkat ediniz. Eğer var ise eski pasaportlarınızı da  göstermenizin sizin için referans olacağını da unutmayınız.

vize evrak Vize başvuru formları Fransızca ve ingilizce olarak hazırlanmış olup eksiksiz olarak  okunaklı ve büyük harflerle doldurulmalı ve her sayfa mutlaka pasaport sahibi tarafından imzalanmalıdır.

vize evrak Vize başvurusuna gitmeden önce vize ücretini herhangi bir GARANTi bankası şubesine  Kanada vize harcı olarak   yatırınız ve banka dekontunu vize müracaatı sırasında vize evrakları  ile beraber yanınızda bulundurmayı unutmayınız. Vize işleminizin  sonuçlanması  durumunda  pasaportunuz  Elçilik  tarafından adresinize  kargo ile gönderilecektir. Elden teslim yapılmamaktadır.

vize evrak Kanada Büyükelçiliği   tüm vize müracaatlarını Pazartesi - Salı - Çarşamba - Perşembe ve Cuma günleri 09.00 - 12.00 saatleri kabul etmekte ve başvurular 10 ile 20 gün arasında  sonuçlanmaktadır. Expres vize uygulaması yoktur.

vize evrak Değerli yolcularımız başvurularınızın Konsoloslukların randevu sistemi ile çalışması ve bayram - yılbaşı- sömestr-fuar-paskalya-dil okulu vb gibi yoğun başvuruların olduğu günlere rastlaması durumunda konsolosluklarında çok yoğun olabileceğini dikkate alarak seyahat planınızı en az 30 gün önceden yapmanızı önemle hatırlatırız.