Destek

Kamboçya Vizesi

bayrak

KAMBOÇYA ViZESi

Önemli Uyarılar

vize evrak BORDO (Normal) (YEŞiL (Hususi) GRi (Hizmet) SiYAH (Diplomatik) tüm T.C pasaportlarına vize uygulanmaktadır.!!. (Bkz:Vize Rejimi Tablosu)

vize evrak Lütfen Pasaportunuzun 2. sayfasındaki hamilinin imzası bölümünün imzalı olmasına ve mutlaka boş vize sayfasının bulunmasına pasaport temdit süresinin ise en az 6 ay olmasına dikkat ediniz.

vize evrak Vize başvuru formları  ingilizce  olarak hazırlanmış olupeksiksiz olarak - okunaklı ve büyük harflerle doldurulmalı; mutlaka pasaport sahibi tarafından imzalanmalıdır.

vize evrak istanbul  Kamboçya Fahri  Başkonsolosluğu  tüm vize müracaatlarını Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe ve Cuma günleri 09.00 - 15.00 saatleri kabul etmekte ve başvurular 3-4  iş gününde sonuçlanmaktadır. 

vize evrak Değerli yolcularımız başvurularınızın Konsoloslukların randevu sistemi ile çalışması ve bayram, yılbaşı, sömestr, fuar, paskalya, dil okulu vb gibi yoğun başvuruların olduğu günlere rastlaması durumunda konsolosluklarında çok yoğun olabileceğini dikkate alarak  seyahat planınızı en az 30 gün önceden yapmanızı  ve müracaatınızın sonuçlanması durumunda almış olduğunuz vizenin üzerindeki yazılı  olan bilgilerin doğruluğunu mutlaka kontrol etmenizi önemle hatırlatırız.