Destek

İrlanda Vizesi

irlanda bayrak

iRLANDA ViZESi

Önemli Uyarılar

vize evrak BORDO (Normal) YEŞiL (Hususi) GRi (Hizmet) ve SiYAH (Diplomatik) pasaportlardan vize istenmektedir!! (Bkz:Vize Rejimi Tablosu)

vize evrak Tüm vize başvurularınızda Lütfen Pasaportunuzda boş vize sayfasının bulunmasına-- 2. sayfasındaki  hamilinin imzası bölümünün imzalı ve pasaport temdit süresinin en az 6 ay olmasına dikkat ediniz.Eğer var ise eski pasaportlarınızı da göstermenizin sizin için referans olacağını da unutmayınız   

vize evrak Vize başvuru formları Online olarak hazırlanmış olup eksiksiz ve büyük harflerle doldurularak print edilmeli  ve mutlaka pasaport sahibi tarafından imzalanmalıdır. 

vize evrak istanbul irlanda Fahri Konsolosluğu  vize bölümü hafta içi her gün 09.30—12.00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Başvurular şahsen yapılmakta  ve vize müracaatları  yaklaşık  10 günde sonuçlanmaktadır. 

vize evrak Elçilik  başvuru sırasında istenen  tüm evrakların Yeminli Tercümandan  onaylı ingilizce tercümelerini istemektedir. Evraklar mutlaka  okunaklı olmalıdır. 

vize evrak Değerli yolcularımız başvurularınızın Konsoloslukların randevu sistemi ile çalışması ve bayram - yılbaşı-sömestr-fuar-paskalya-dil okulu vb gibi yoğun başvuruların olduğu günlere rastlaması durumunda  konsolosluklarında çok yoğun olabileceğini dikkate alarak seyahat planınızı en az 30 gün önceden yapmanızı önemle hatırlatırız.