Destek

Grenada Vizesi

grenada bayrak

GRENADA ViZESi

Önemli Uyarılar

GRENADA  ADASI  iÇiN ViZE BAŞVURULARI iNGiLTERE BÜYÜKELÇiLiĞi YADA BAŞKONSOLOSLUĞUNA YAPILMAKTADIR!!!! (Bkz:ingiltere)

vize evrak BORDO (Normal)  YEŞiL (Hususi)   GRi (Hizmet) ve SiYAH (Diplomatik)  tüm T.C pasaportlarından vize istenmektedir.(Bkz.Vize Rejim Tablosu)

vize evrak Grenada Adası vizesi için istenen tüm evraklar ingiltere Başkonsolosluğunun istemiş olduğu evraklarla aynı olup vize başvurusu yaklaşık 3 hafta da  sonuçlanmaktadır.

vize evrak Sınır kapılarında ibraz etmeniz gerekebileceğinden dolayı tüm seyahatlerinizde var ise Davetiye--Seyahat sağlık sigortası ile birlikte  Otel rezervasyonu ve uçak bileti  gibi evraklarınızı mutlaka yanınızda bulundurunuz.

vize evrak Lütfen Pasaportunuzun  temdit süresinin  en az 6  AY  ve Pasaportta ta  seyahat edecek kişi sayısı kadar  boş vize  sayfasının bulunmasına dikkat ediniz.

vize evrak Değerli yolcularımız başvurularınızın Konsoloslukların randevu sistemi ile çalışması ve bayram - yılbaşı- sömestr - fuar - paskalya - dil okulu vb gibi yoğun başvuruların olduğu günlere rastlaması durumunda konsolosluklarında çok yoğun olabileceğini dikkate alarak  seyahat planınızı en az 30 gün önceden yapmanızı  ve müracaatınızın  sonuçlanması durumunda almış olduğunuz vizenin üzerinde yazı