Destek

Falkland Adaları Vizesi

ülke bayrak falkland

FALKLAND ADALARI ViZESi

Önemli Uyarılar

FALKLANDADALARIiÇiN ViZE BAŞVURULARI iNGiLTERE BÜYÜKELÇiLiĞi YADA BAŞKONSOLOSLUĞUNA YAPILMAKTADIR!!!! (Bkz:ingiltere)

vize evrak BORDO(Normal) YEŞiL (Hususi) GRi (Hizmet)ve SiYAH (Diplomatik)tüm Türkiye Cumhuriyetipasaportlarından vize istenmektedir.

vize evrak Falkland Adaları vizesi için istenen tüm evraklar ingiltere Başkonsolosluğunun istemiş olduğu evraklarla aynıolup vize başvurusu yaklaşık 3 hafta da sonuçlanmaktadır.

vize evrak Sınır kapılarında ibraz etmeniz gerekebileceğinden dolayı tüm seyahatlerinizdevar ise Davetiye--Seyahat sağlık sigortası ile birlikte Otel rezervasyonu ve uçak bileti gibi evraklarınızımutlaka yanınızda bulundurunuz.

vize evrak LütfenPasaportunuzuntemdit süresinin en az6 AYvePasaporttata seyahat edecek kişi sayısı kadarboş vize sayfasının bulunmasına dikkat ediniz.

vize evrak Değerli yolcularımız başvurularınızın Konsolosluklarınrandevu sistemi ile çalışması ve bayram - yılbaşı- sömestr - fuar - paskalya - dil okulu vb gibiyoğun başvuruların olduğu günlererastlaması durumunda konsolosluklarında çok yoğun olabileceğini dikkate alarakseyahat planınızı en az 30 gün önceden yapmanızı vemüracaatınızın sonuçlanması durumunda almış olduğunuz vizeninüzerinde yazılı olan bilgilerin doğruluğunu mutlaka kontroletmenizi önemle hatırlatırız.