Destek

Cayman Adaları Vizesi

bayrak

CAYMAN ADALARI ViZESi

Önemli Uyarılar

CAYMAN ADALARI  iÇiN ViZE BAŞVURULARI iNGiLTERE BÜYÜKELÇiLiĞi YADA BAŞKONSOLOSLUĞUNA YAPILMAKTADIR!!!!

vize evrak BORDO (Normal)  YEŞiL (Hususi)   GRi (Hizmet)   ve SiYAH (Diplomatik)  tüm Türkiye Cumhuriyeti  pasaportlarından vize istenmektedir.

vize evrak Cayman Adaları vizesi için istenen tüm evraklar ingiltere Başkonsolosluğunun istemiş olduğu evraklarla aynı olup vize başvurusu yaklaşık 3 hafta da  sonuçlanmaktadır.

vize evrak Sınır kapılarında ibraz etmeniz gerekebileceğinden dolayı tüm seyahatlerinizde var ise Davetiye--Seyahat sağlık sigortası ile birlikte  Otel rezervasyonu ve uçak bileti gibi evraklarınızı mutlaka yanınızda bulundurunuz.

vize evrak Lütfen Pasaportunuzun  temdit süresinin  en az 6  AY  ve Pasaportta ta  seyahat edecek  kişi sayısı kadar  boş vize  saycayman adalarıının bulunmasına dikkat ediniz.

vize evrak Değerli yolcularımız başvurularınızın Konsoloslukların randevu sistemi ile çalışması ve bayram - yılbaşı- sömestr - fuar - paskalya - dil okulu vb gibi yoğun başvuruların olduğu günlere rastlaması durumunda konsolosluklarında çok yoğun olabileceğini  dikkate alarak  seyahat planınızı en az 30 gün önceden yapmanızı  ve müracaatınızın sonuçlanması durumunda almış olduğunuz vizenin üzerinde yazılı  olan  bilgilerin doğruluğunu  mutlaka kontrol etmenizi önemle hatırlatırız.

 

Cayman Adaları Vizesi, Cayman Adaları Vize Evrakları, Cayman Adaları Vize Formu, Cayman Adaları Konsolosluğu