Destek

Burkino Burkino Fasoo Vizesi

burkina bayrak

BURKiNA Burkino FasoO ViZESi

Önemli Uyarılar

BURKiNA Burkino FasoO  ViZESi  ÜLKEYE GiRiŞTE HAVA LiMANINDA  VERiLEBiLMEKTEDiR!!! BURKiNA Burkino FasoO' YA  ViZE iLE GiDECEK OLAN YOLCULAR  iSE  BAŞVURULARINI  FRANSA BÜYÜKELÇiLiK VEYA KONSOLOSLUKLARINA YAPMALIDIRLAR!!!!  (Bkz.Fransa)

vize evrak BORDO (Normal)  YEŞiL (Hususi)   GRi (Hizmet)   ve SiYAH (Diplomatik)  tüm Türkiye Cumhuriyeti   pasaportlarından vize istenmektedir.

vize evrak Burkina Burkino Fasoo vizesi için istenen tüm evraklar Fransa  Başkonsolosluğunun istemiş  olduğu evraklarla aynı  olup başvurular 2-3 iş gününde sonuçlanmaktadır

vize evrak Fransa / Schengen sahasına giren tüm yabancı uyruklular geçerli seyahat sağlık  sigortası yaptırmak  zorundadırlar.

vize evrak Değerli yolcularımız başvurularınızın Konsoloslukların randevu sistemi ile çalışması  ve bayram - yılbaşı- sömestr - fuar - paskalya - dil okulu vb gibi yoğun başvuruların olduğu günlere rastlaması durumunda konsolosluklarında çok yoğun olabileceğini dikkate alarak  seyahat planınızı en az 30 gün önceden yapmanızı  ve müracaatınızın sonuçlanması durumunda almış olduğunuz vizenin üzerinde yazılı  olan  bilgilerin doğruluğunu  mutlaka kontrol etmenizi önemle hatırlatırız.

 

Burkina Faso Vizesi, Burkina Faso Vize Evrakları, Burkina Faso Vize Formu, Burkina Faso Konsolosluğu