Destek

Andora Prensliği Vizesi

andora prensligi bayrak

Andora Prensliği ViZESi

Önemli Uyarılar

-- Bir ülkede Andora Prensliği’nın temsilciliği yada ispanya Elçiliği/Konsolosluğu yok ise herhangi bir Schengen vizesi ile de bu ülkeye seyahat edilebilir.

vize evrak  BORDO (Normal) Pasaportlardan vize istenmektedir. 

vize evrak YEŞiL (Hususi)   GRi (Hizmet)   ve SiYAH (Diplomatik)  pasaportlara vize uygulanmamaktadır. (Bkz.Vize Rejim Tablosu)

vize evrak Andorra vizesi için istenen tüm evraklar ispanya  Başkonsolosluğunun istemiş olduğu evraklarla aynı  olup başvurular 7 günde sonuçlanmaktadır

vize evrak ispanya / Schengen sahasına giren tüm yabancı uyruklular geçerli seyahat sağlık sigortası yaptırmak  zorundadırlar.

vize evrak Değerli yolcularımız başvurularınızın Konsoloslukların randevu sistemi ile çalışması ve bayram - yılbaşı- sömestr - fuar - paskalya - dil okulu vb gibi yoğun başvuruların olduğu günlere rastlaması durumunda konsolosluklarında çok yoğun olabileceğini dikkate alarak  seyahat planınızı en az 30 gün önceden yapmanızı  ve müracaatınızın sonuçlanması durumunda almış olduğunuz vizenin üzerinde yazılı  olan  bilgilerin doğruluğunu  mutlaka kontrol etmenizi önemle hatırlatırız.

 

Andora Prensliği Vize Evrakları, Andora Prensliği Vize Formu, Andora Prensliği Konsolosluğu